Strekktider 03.11.2012
3 km N, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Resultat
1. Tor Erling Gjølsjø 2-02.53 1-06.14 2-10.28 1-12.59 1-16.23 1-20.01 1-22.04 1-22.17 22.17
2-02.53 2-03.21 3-04.14 1-02.31 1-03.24 3-03.38 3-02.03 2-00.13
2. Christopher L. Engebretsen 1-02.49 3-06.22 3-10.31 2-13.04 2-16.32 2-20.04 2-22.06 2-22.18 22.18
1-02.49 4-03.33 2-04.09 2-02.33 2-03.28 2-03.32 2-02.02 1-00.12
3. Alfred Bjørnerød 3-02.59 2-06.18 1-10.26 3-13.07 3-16.40 3-20.09 3-22.10 3-22.24 22.24
3-02.59 1-03.19 1-04.08 3-02.41 3-03.33 1-03.29 1-02.01 3-00.14
4. Truls Solås-Johansen 6-03.27 5-08.39 6-15.47 6-20.05 6-27.27 5-36.34 4-40.28 4-40.59 40.59
6-03.27 6-05.12 7-07.08 4-04.18 8-07.22 7-09.07 8-03.54 9-00.31
5. Marius Solås-Johansen 7-03.33 6-08.46 7-15.52 7-20.11 7-27.40 4-36.18 5-40.41 5-41.10 41.10
7-03.33 7-05.13 6-07.06 5-04.19 9-07.29 6-08.38 9-04.23 8-00.29
6. Emilie Marskar 5-03.12 8-15.24 8-22.45 9-30.11 9-37.23 6-45.01 6-48.24 6-48.47 48.47
5-03.12 9-12.12 9-07.21 9-07.26 6-07.12 4-07.38 6-03.23 5-00.23
7. Ingrid Tjernshaugen 9-06.51 9-16.00 9-23.10 8-30.05 8-37.18 7-45.03 7-48.30 7-48.54 48.54
9-06.51 8-09.09 8-07.10 8-06.55 7-07.13 5-07.45 7-03.27 6-00.24
8. Adam Kristiansen 8-04.18 7-08.58 5-14.42 5-19.34 5-25.39 9-57.22 9-1.00.05 8-1.00.22 1.00.22
8-04.18 5-04.40 4-05.44 6-04.52 4-06.05 8-31.43 4-02.43 4-00.17
9. Sondre L. Engebretsen 4-03.02 4-06.32 4-12.50 4-18.27 4-25.06 8-57.13 8-1.00.00 9-1.00.25 1.00.25
4-03.02 3-03.30 5-06.18 7-05.37 5-06.39 9-32.07 5-02.47 7-00.25
4 km C, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Resultat
1. Aurora Gjølsjø 1-02.33 1-05.38 1-09.47 1-14.03 1-18.22 1-22.05 1-26.25 1-32.19 1-39.18 1-41.31 1-41.44 41.44
1-02.33 1-03.05 3-04.09 1-04.16 4-04.19 3-03.43 1-04.20 2-05.54 4-06.59 3-02.13 1-00.13
2. Marit-Elin Iden 4-03.04 2-06.23 3-16.59 2-21.38 2-25.16 2-29.04 2-33.50 2-38.12 2-44.46 2-47.11 2-47.32 47.32
4-03.04 2-03.19 5-10.36 2-04.39 2-03.38 4-03.48 2-04.46 1-04.22 3-06.34 4-02.25 3-00.21
3. Felix Marskar 3-02.55 5-17.41 5-21.47 5-27.51 5-31.30 4-33.57 3-41.18 4-49.25 3-55.02 3-57.09 3-57.25 57.25
3-02.55 5-14.46 2-04.06 4-06.04 3-03.39 2-02.27 3-07.21 4-08.07 1-05.37 2-02.07 2-00.16
4. Ole Marskar 2-02.52 4-17.35 4-21.39 4-27.27 4-30.58 3-33.23 4-41.23 3-49.20 4-55.12 4-57.15 4-57.55 57.55
2-02.52 4-14.43 1-04.04 3-05.48 1-03.31 1-02.25 4-08.00 3-07.57 2-05.52 1-02.03 5-00.40
5. Selma Kristiansen 5-03.07 3-09.44 2-15.28 3-22.57 3-30.45 5-36.14 5-44.15 5-1.03.24 5-1.15.23 5-1.18.54 5-1.19.28 1.19.28
5-03.07 3-06.37 4-05.44 5-07.29 5-07.48 5-05.29 5-08.01 5-19.09 5-11.59 5-03.31 4-00.34
6 km A/B, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Resultat
1. Elisabeth Meum Johansen 3-03.36 2-10.49 2-14.17 2-16.16 2-27.41 1-42.40 1-53.46 1-1.14.43 1-1.23.18 1-1.27.55 1-1.28.14 1.28.14
3-03.36 1-07.13 4-03.28 2-01.59 2-11.25 1-14.59 5-11.06 3-20.57 1-08.35 3-04.37 3-00.19
2. Johanne B. Tjernshaugen 2-03.32 1-10.48 3-14.23 1-16.08 1-27.26 2-48.35 3-55.51 3-1.16.30 2-1.28.46 2-1.32.52 2-1.33.10 1.33.10
2-03.32 2-07.16 5-03.35 1-01.45 1-11.18 5-21.09 3-07.16 2-20.39 5-12.16 1-04.06 1-00.18
3. Nora Woodward 5-03.41 5-11.22 5-14.28 4-16.41 5-30.40 4-48.41 2-55.43 2-1.16.19 3-1.28.50 3-1.32.58 3-1.33.16 1.33.16
5-03.41 5-07.41 1-03.06 4-02.13 5-13.59 2-18.01 1-07.02 1-20.36 6-12.31 2-04.08 1-00.18
4. Helene Meum Johansen 1-03.27 3-10.55 1-14.09 5-16.44 4-30.32 3-48.38 4-55.52 4-1.19.23 4-1.28.59 4-1.33.37 4-1.34.00 1.34.00
1-03.27 3-07.28 3-03.14 5-02.35 3-13.48 3-18.06 2-07.14 5-23.31 3-09.36 5-04.38 5-00.23
5. Monica Meum Johansen 4-03.37 4-11.15 4-14.24 3-16.35 3-30.28 5-48.45 5-56.20 5-1.19.28 5-1.29.02 5-1.33.39 5-1.34.02 1.34.02
4-03.37 4-07.38 2-03.09 3-02.11 4-13.53 4-18.17 4-07.35 4-23.08 2-09.34 3-04.37 5-00.23
6. Ida Karlsen 6-04.45 6-14.19 6-23.03 6-26.07 6-45.44 6-1.11.42 6-1.23.40 6-1.52.14 6-2.04.02 6-2.09.17 6-2.09.37 2.09.37
6-04.45 6-09.34 6-08.44 6-03.04 6-19.37 6-25.58 6-11.58 6-28.34 4-11.48 6-05.15 4-00.20
8 km A, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Resultat
1. Harald Bauger 1-02.37 1-07.44 1-12.47 1-15.59 1-25.31 1-40.09 1-42.26 1-45.09 1-55.36 1-1.17.06 1-1.27.38 1-1.36.21 1-1.41.18 1.41.18
1-02.37 1-05.07 1-05.03 1-03.12 1-09.32 1-14.38 1-02.17 1-02.43 1-10.27 1-21.30 2-10.32 1-08.43 1-04.57
2. Per Oscar Saugestad 2-06.00 2-12.26 2-17.52 2-21.44 2-32.59 2-51.11 2-55.16 2-59.02 2-1.12.16 2-1.37.44 2-1.45.44 2-1.55.10 2-2.01.37 2.01.37
2-06.00 2-06.26 2-05.26 2-03.52 2-11.15 2-18.12 2-04.05 2-03.46 2-13.14 2-25.28 1-08.00 2-09.26 2-06.27
3. Mona Skjæggestad 3-19.33 3-27.17 3-34.41 3-40.25 3-57.47 3-1.25.53 3-1.30.20 3-1.36.31 3-1.52.38 3-2.40.03 3-2.59.34 3-3.15.50 3-3.23.16 3.23.16
3-19.33 3-07.44 3-07.24 3-05.44 3-17.22 3-28.06 3-04.27 3-06.11 3-16.07 3-47.25 3-19.31 3-16.16 3-07.26
8 km B, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Resultat
1. Ola Bækkevold 1-10.34 1-12.25 1-21.50 1-30.40 1-37.00 1-43.22 1-49.24 1-54.35 1-1.05.32 1-1.22.55 1-1.36.00 1-1.43.53 1-1.47.55 1.47.55
1-10.34 1-01.51 1-09.25 1-08.50 1-06.20 2-06.22 1-06.02 2-05.11 2-10.57 1-17.23 1-13.05 1-07.53 1-04.02
2. Karl Gjølsjø 2-55.59 2-58.02 2-1.30.47 2-1.44.53 2-1.57.01 2-2.01.27 2-2.07.36 2-2.11.45 2-2.22.02 2-2.49.17 2-3.08.56 2-3.24.07 2-3.29.39 3.29.39
2-55.59 2-02.03 2-32.45 2-14.06 2-12.08 1-04.26 2-06.09 1-04.09 1-10.17 2-27.15 2-19.39 2-15.11 2-05.32
8 km C, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Resultat
1. Henning Carlsen 1-08.10 1-10.05 1-11.30 1-18.27 1-24.20 1-28.09 1-31.44 1-38.40 1-47.12 1-1.02.26 1-1.08.01 1-1.14.14 1-1.17.29 1-1.17.43 1.17.43
1-08.10 1-01.55 1-01.25 1-06.57 1-05.53 1-03.49 1-03.35 3-06.56 1-08.32 2-15.14 1-05.35 1-06.13 1-03.15 1-00.14
2. Per R. Holm 2-10.15 2-12.34 2-14.21 2-22.26 2-29.28 2-34.06 2-38.42 2-41.51 2-51.07 2-1.05.12 2-1.14.45 2-1.22.00 2-1.26.29 2-1.26.46 1.26.46
2-10.15 3-02.19 2-01.47 2-08.05 3-07.02 3-04.38 2-04.36 2-03.09 2-09.16 1-14.05 2-09.33 2-07.15 2-04.29 2-00.17
3. Jan Løken Johannessen 3-11.50 3-13.50 3-15.51 3-24.15 3-30.19 3-34.32 3-41.12 3-44.09 3-55.42 3-1.17.26 3-1.42.02 3-1.50.58 3-1.55.37 3-1.56.14 1.56.14
3-11.50 2-02.00 3-02.01 3-08.24 2-06.04 2-04.13 3-06.40 1-02.57 3-11.33 3-21.44 3-24.36 3-08.56 3-04.39 3-00.37
8 km D, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Resultat
1. Erik Sandbæk 1-02.11 1-05.34 1-09.14 1-11.27 1-18.30 1-30.15 1-32.13 1-33.47 1-40.49 1-54.11 1-59.25 1-1.04.40 1-1.08.25 1-1.08.41 1.08.41
1-02.11 1-03.23 1-03.40 1-02.13 1-07.03 1-11.45 1-01.58 1-01.34 1-07.02 1-13.22 1-05.14 1-05.15 1-03.45 1-00.16
10 km A, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Resultat
1. Karl Aasmund Erøy 1-08.21 1-09.59 1-11.25 1-18.17 1-23.49 1-28.16 1-31.53 1-36.22 1-45.08 1-49.19 1-1.01.12 1-1.06.57 1-1.14.17 1-1.24.00 1-1.29.57 1-1.35.34 1-1.38.52 1-1.39.08 1.39.08
1-08.21 1-01.38 1-01.26 1-06.52 1-05.32 1-04.27 1-03.37 1-04.29 1-08.46 1-04.11 1-11.53 1-05.45 1-07.20 1-09.43 1-05.57 1-05.37 1-03.18 1-00.16
10 km B, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Resultat
1. Christopher Schive 1-02.27 1-06.37 1-10.47 1-13.13 1-21.44 1-36.00 1-37.52 1-39.44 1-47.40 1-54.14 1-1.09.46 1-1.16.19 1-1.26.25 1-1.39.06 1-1.45.19 1-1.51.42 1-1.56.43 1-1.56.59 1.56.59
1-02.27 1-04.10 1-04.10 1-02.26 1-08.31 1-14.16 1-01.52 1-01.52 1-07.56 1-06.34 1-15.32 1-06.33 1-10.06 1-12.41 1-06.13 1-06.23 1-05.01 1-00.16
10 km C, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. Resultat
1. Bjørn Paulsen 1-14.59 1-19.28 1-22.13 1-31.07 1-38.07 1-41.45 1-45.38 1-48.47 1-57.01 1-1.03.21 1-1.17.25 1-1.23.19 1-1.31.14 1-1.42.43 1-1.48.43 1-1.55.57 1-2.01.14 1-2.01.32 2.01.32
1-14.59 1-04.29 1-02.45 1-08.54 1-07.00 1-03.38 1-03.53 1-03.09 1-08.14 1-06.20 1-14.04 1-05.54 1-07.55 1-11.29 1-06.00 1-07.14 1-05.17 1-00.18
10 km BRUTT, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Resultat
1. Jan Bjerketvedt 1-02.10 1-07.09 1-10.42 1-12.56 1-20.28 1-35.47 1-37.41 1-40.05 1-48.35 48.35
1-02.10 1-04.59 1-03.33 1-02.14 1-07.32 1-15.19 1-01.54 1-02.24 1-08.30
13 km A, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. Resultat
1. Thomas Schive 1-01.57 1-04.52 1-07.57 1-12.13 1-18.52 1-28.16 1-29.58 1-31.56 1-44.50 1-49.18 1-51.37 1-53.38 1-58.34 1-1.06.19 1-1.10.33 1-1.21.19 1-1.27.32 1-1.33.51 1-1.42.09 1-1.46.29 1-1.51.21 1-1.55.18 1-1.55.31 1.55.31
1-01.57 1-02.55 1-03.05 1-04.16 1-06.39 1-09.24 1-01.42 1-01.58 1-12.54 1-04.28 1-02.19 1-02.01 1-04.56 1-07.45 1-04.14 1-10.46 1-06.13 1-06.19 1-08.18 1-04.20 1-04.52 1-03.57 1-00.13
13 km B, plassering ved poster, tider pr. strekk
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. Resultat
1. Hallvard Koren 1-09.53 1-14.30 1-21.50 1-28.40 1-33.18 1-37.25 1-41.54 1-44.48 1-52.47 1-58.57 1-1.04.17 1-1.06.54 1-1.09.32 1-1.14.06 1-1.22.12 1-1.26.49 1-1.40.07 1-1.45.50 1-1.54.19 1-2.06.21 1-2.13.23 1-2.20.26 1-2.24.38 2.24.38
1-09.53 1-04.37 1-07.20 1-06.50 1-04.38 1-04.07 1-04.29 1-02.54 1-07.59 1-06.10 1-05.20 1-02.37 1-02.38 1-04.34 1-08.06 1-04.37 1-13.18 1-05.43 1-08.29 1-12.02 1-07.02 1-07.03 1-04.12