Klasse: Urokråke D11-12 | ||||||||||
1 | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 29:33 | |||||||
2 | Pauline Gudim Valsgård | Indre Østfold OK | 48:19 | |||||||
3 | Aisha Rostveit Elmi | OK Moss | 50:16 | |||||||
4 | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | 57:38 | |||||||
Klasse: Urokråke H11-12 | ||||||||||
1 | Ville Emil Wingstedt | Halden SK | 24:10 | |||||||
2 | Selmer Løken | OK Moss | 27:23 | |||||||
3 | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 30:21 | |||||||
4 | Trym Breimo | OK Moss | 46:42 | |||||||
Klasse: Urokråke D13-14 | ||||||||||
1 | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 43:24 | |||||||
2 | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 48:35 | |||||||
3 | Erle Elise Wold | OK Moss | 1:25:43 | |||||||
4 | Erle Pedersen Wetterhus | OK Moss | 1:25:47 | |||||||
5 | Kinga Banfi | Ås-NMBU Orientering | 1:30:30 | |||||||
Klasse: Urokråke H13-14 | ||||||||||
1 | Jesper Vonen Svae | Sarpsborg OL | 59:07 | |||||||
Klasse: Urokråke D15-16 | ||||||||||
1 | Ylva Klausen | Sturla, IF | 52:17 | |||||||
2 | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 52:33 | |||||||
3 | Ingrid Pedersen Holmskau | Trøsken IL | 1:05:00 | |||||||
Klasse: Urokråke H15-16 | ||||||||||
1 | Magnus Skourup Rognebakke | Sturla, IF | 49:30 | |||||||
2 | Mats Johnsen | Sturla, IF | 50:14 | |||||||
3 | Jens Wold | Sturla, IF | 57:08 | |||||||
4 | Birk Breimo | OK Moss | 58:15 | |||||||
DSQ | Henrik Julian Fontes Aarbu | Halden SK | 35:31 | |||||||
Klasse: Urokråke D17-34 | ||||||||||
1 | Kristin Melby Jacobsen | Lardal OL | 40:25 | |||||||
2 | Aurora Gjølsjø | NTNUI | 41:26 | |||||||
3 | Hedda Raadal Bjørlo | NTNUI | 44:01 | |||||||
4 | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 54:36 | |||||||
5 | Marie Kvarme | Sturla, IF | 55:43 | |||||||
6 | Julie Sophie Wold | OK Moss | 1:00:54 | |||||||
7 | Mina Akiko Johnsen | Sturla, IF | 1:08:47 | |||||||
DSQ | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 35:39 | |||||||
Klasse: Urokråke H17-34 | ||||||||||
1 | Niels Christian Hellerud | Halden SK | 49:23 | |||||||
2 | Sander Arntzen | NTNUI | 50:10 | |||||||
3 | Göran Winblad | Fredrikstad SK | 51:26 | |||||||
4 | Bendik Eliassen | NTNUI | 52:17 | |||||||
5 | Herman Ryen Martinsen | NTNUI | 54:06 | |||||||
6 | Jakob Torgersen | Halden SK | 1:16:58 | |||||||
7 | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 1:21:09 | |||||||
8 | Christoffer Gzyl | OK Moss | 1:44:04 | |||||||
DSQ | Håkon Raadal Bjørlo | NTNUI | 52:10 | |||||||
Klasse: Veterankråke D35-49 | ||||||||||
1 | Hanne Wold | OK Moss | 1:14:03 | |||||||
2 | Anne Nilsen | Ås-NMBU Orientering | 1:14:22 | |||||||
3 | Kristine Roskifte | OK Moss | 1:36:17 | |||||||
Klasse: Veterankråke H 35-49 | ||||||||||
1 | Jon Pedersen | OK Moss | 58:12 | |||||||
2 | Øyvind Løken | OK Moss | 1:02:38 | |||||||
3 | Thomas Bedin | Indre Østfold OK | 1:02:45 | |||||||
4 | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:03:20 | |||||||
5 | Espen Bekhus | Fredrikstad SK | 1:04:25 | |||||||
6 | Thomas Lie | Fredrikstad SK | 1:07:18 | |||||||
7 | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 1:13:14 | |||||||
8 | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:13:36 | |||||||
9 | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:19:41 | |||||||
10 | Jørgen Misje Wold | Fredrikstad SK | 1:20:30 | |||||||
Klasse: Veterankråke D50-69 | ||||||||||
1 | Solveig Sikkeland | Tyrving IL | 39:42 | |||||||
2 | Anne Marie Solheim Haugerud | Indre Østfold OK | 42:33 | |||||||
3 | May Bente Brurberg | Ås-NMBU Orientering | 45:15 | |||||||
4 | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 51:32 | |||||||
5 | Ida Engen | Raumar Orientering | 53:38 | |||||||
6 | Ellen-Christine Koren | Ås-NMBU Orientering | 53:59 | |||||||
7 | Gunn Astrid Jakobsen | Fredrikstad SK | 56:51 | |||||||
8 | Reidun Braathen | OK Moss | 1:00:06 | |||||||
9 | Astrid Bjørnerød | OK Moss | 1:02:22 | |||||||
10 | Anne Sørum | Indre Østfold OK | 1:04:20 | |||||||
Klasse: Veterankråke H50-69 | ||||||||||
1 | Kjetil Bjørlo | Halden SK | 41:21 | |||||||
2 | Håkon Danevad | Ås-NMBU Orientering | 44:19 | |||||||
3 | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 44:36 | |||||||
4 | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 46:36 | |||||||
5 | Jo Inge Fjellstad | Ås-NMBU Orientering | 46:54 | |||||||
6 | Espen Svae | Sarpsborg OL | 50:00 | |||||||
7 | Erik Sandbæk | OK Moss | 51:02 | |||||||
8 | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 51:16 | |||||||
9 | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 52:41 | |||||||
10 | Bjørn-Willy Arntzen | Lierbygda OL | 53:46 | |||||||
11 | Geir Torgersen | Halden SK | 55:30 | |||||||
12 | Tore Bjørnerød | OK Moss | 56:24 | |||||||
13 | Knut Engen | Raumar Orientering | 59:18 | |||||||
14 | Håkon Wold | Sturla, IF | 59:38 | |||||||
15 | Gunnar Tenge | Ås-NMBU Orientering | 1:01:13 | |||||||
16 | Jon Erik Kvarme | Sturla, IF | 1:02:40 | |||||||
17 | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:03:59 | |||||||
18 | Tor Lahlum | Nordre Follo Orientering | 1:05:55 | |||||||
19 | Odd-Ragnar Pettersen | OK Moss | 1:07:39 | |||||||
20 | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:15:38 | |||||||
21 | Pål Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:17:46 | |||||||
22 | Harald Bauger | OK Moss | 1:25:25 | |||||||
23 | Roy Gjerding | OK Moss | 1:25:55 | |||||||
24 | Jan Sveen | Raumar Orientering | 1:40:54 | |||||||
DSQ | Ivar Maalen | Ås-NMBU Orientering | 41:24 | |||||||
DSQ | Dag Brenås | Varteig OL | 45:00 | |||||||
Klasse: Veterankråke D70 | ||||||||||
1 | Else Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:06:01 | |||||||
2 | Inger Lindløv | OK Moss | 1:12:18 | |||||||
Klasse: Veterankråke H70 | ||||||||||
1 | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 39:36 | |||||||
2 | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 51:24 | |||||||
2 | Per Reidulf Holm | OK Moss | 51:24 | |||||||
4 | Odd Korslund | OK Moss | 58:18 | |||||||
5 | Knut Lindløv | OK Moss | 1:03:47 | |||||||
6 | Hans Stordal | OL Tønsberg og omegn | 1:05:22 | |||||||
7 | Per Oscar Saugestad | OK Moss | 1:06:58 | |||||||
DSQ | Harad Wibye | OK Moss | 14:26 | |||||||
Klasse: Flaksekråke kort | ||||||||||
1 | Anja Wingstedt | Halden SK | 34:49 | |||||||
2 | Johanne Bratland Tjernshaugen | NTNUI | 36:36 | |||||||
3 | Vincent Eijsink | Ås-NMBU Orientering | 46:35 | |||||||
4 | Ole Johannes Nedrebø | OK Moss | 55:45 | |||||||
5 | Anne-Grete Austad | Raumar Orientering | 56:01 | |||||||
6 | Jan Løken Johannessen | OK Moss | 1:00:05 | |||||||
7 | Stine Austad | Raumar Orientering | 1:00:26 | |||||||
8 | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 1:04:30 | |||||||
9 | Kristin Lind-Larsen | OK Moss | 1:04:33 | |||||||
10 | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:07:54 | |||||||
DSQ | Elisabet Breimo | OK Moss | 1:04:29 | |||||||
Klasse: Flaksekråke mellom | ||||||||||
1 | Martin Malmstrøm | OK Moss | 47:46 | |||||||
2 | Robert Banfi | Ås-NMBU Orientering | 59:58 | |||||||
3 | Øyvind Thømt | Indre Østfold OK | 1:03:05 | |||||||
4 | Morten Breimo | OK Moss | 1:06:44 | |||||||
5 | Cathrine Sandvik | Raumar Orientering | 1:08:46 | |||||||
6 | Magnus Holmskau | Trøsken IL | 1:14:02 | |||||||
7 | Ole Kristian Underud | OK Moss | 1:15:05 | |||||||
Klasse: Flaksekråke lang | ||||||||||
Klasse: Flaksekråke C | ||||||||||
1 | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 34:13 | |||||||
2 | Sindre Valsgård | Indre Østfold OK | 36:28 | |||||||
3 | Ellen Akiko Horni-Johnsen | Sturla, IF | 42:53 | |||||||
4 | Anders Johnsen | Sturla, IF | 42:54 | |||||||
5 | Aron Rostveit Elmi | OK Moss | 47:21 | |||||||
6 | Anita Rostveit | OK Moss | 47:27 | |||||||
7 | Shire Elmi | OK Moss | 50:15 | |||||||
8 | Tonje Holm | OK Moss | 57:40 | |||||||
9 | Olivia b. Hanslien | OK Moss | 1:22:39 | |||||||
Klasse: Flaksekråke N | ||||||||||
2 | Mia Pedersen | OK Moss | 0:00 | |||||||
3 | Eline Pedersen | OK Moss | 27:19 | |||||||
4 | Solan Løken | OK Moss | 39:04 | |||||||
5 | Marianne Løken | OK Moss | 39:20 | |||||||
6 | Marion Lie Redalen | OK Moss | 40:23 | |||||||
7 | Theo Pedersen | OK Moss | 43:19 | |||||||
8 | Shirin | OK Moss | 44:00 | |||||||
8 | Ebi | OK Moss | 44:00 | |||||||
10 | Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 46:37 | |||||||
11 | Dalma Banfi | Ås-NMBU Orientering | 1:03:04 | |||||||
12 | Amanda B. Hanslien | OK Moss | 1:10:59 | |||||||
Klasse: Ledsager | ||||||||||
Klasse: Sjåfør | ||||||||||
Klasse: N-løype | ||||||||||
Klasse: C-løype | |||||||||||
Klasse: A-kort | ||||||||||
Klasse: A-mellom | |||||||||||
Klasse: A-lang | ||||||||||||||
Antall deltagere: 136