Klasse: C-løype | |||||||||||
Klasse: A-kort | |||||||||||||||||||||
Klasse: A-mellom | ||||||||||||||||||||||
Klasse: A-lang | |||||||||||||||||||||||||
Klasse: Urokråke D11-12 | ||||||||||
1 | Pauline Gudim Valsgård | Indre Østfold OK | 41:26 | |||||||
2 | Aisha Elmi | OK Moss | 56:33 | |||||||
Klasse: Urokråke H11-12 | ||||||||||
1 | Anders Rostveit Elmi | OK Moss | 1:02:22 | |||||||
Klasse: Urokråke D13-14 | ||||||||||
1 | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 53:56 | |||||||
2 | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 1:06:12 | |||||||
Klasse: Urokråke H13-14 | ||||||||||
1 | Birk Breimo | OK Moss | 58:04 | |||||||
Klasse: Urokråke D15-16 | ||||||||||
1 | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:03:22 | |||||||
Klasse: Urokråke H15-16 | ||||||||||
Klasse: Urokråke D17-34 | ||||||||||
1 | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 57:53 | |||||||
2 | Selma Kristiansen | OK Moss | 1:39:50 | |||||||
Klasse: Urokråke H17-34 | ||||||||||
1 | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 40:58 | |||||||
2 | Sondre Ladim | OK Moss | 51:07 | |||||||
3 | Sebastian Blomfeldt Unnerud | OK Moss | 57:52 | |||||||
DSQ | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 54:20 | |||||||
Klasse: Veterankråke D35-49 | ||||||||||
1 | Anne Nilsen | Ås-NMBU Orientering | 1:02:25 | |||||||
2 | Kristine Roskifte | OK Moss | 1:23:18 | |||||||
Klasse: Veterankråke H 35-49 | ||||||||||
1 | Bjørn Erik Glomsrud | Indre Østfold OK | 46:20 | |||||||
2 | Øyvind Løken | OK Moss | 51:37 | |||||||
3 | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 56:46 | |||||||
4 | Øystein Olsen 2 | OK Moss | 1:00:14 | |||||||
5 | Thomas Roskifte | OK Moss | 1:00:16 | |||||||
6 | Egon Lundsrud | OK Moss | 1:02:33 | |||||||
7 | Martin Malmstrøm | OK Moss | 1:02:51 | |||||||
8 | Donatas Kontautas | OK Moss | 1:08:09 | |||||||
9 | Vegar Kristiansen | OK Moss | 1:39:29 | |||||||
DSQ | Morten Breimo | OK Moss | 52:23 | |||||||
Klasse: Veterankråke D50-69 | ||||||||||
1 | Tone Karina Ingesen | Sarpsborg OL | 1:08:09 | |||||||
2 | Ida Engen | Raumar Orientering | 1:14:21 | |||||||
3 | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 1:14:26 | |||||||
4 | Anne Sørum | Indre Østfold OK | 1:17:44 | |||||||
5 | Ellen-Christine Koren | Ås-NMBU Orientering | 1:19:11 | |||||||
6 | Gunn Astrid Jakobsen | Fredrikstad SK | 1:20:10 | |||||||
7 | Tonje Holm | OK Moss | 1:20:17 | |||||||
8 | Hege Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:27:20 | |||||||
DSQ | Reidun Braathen | OK Moss | 1:44:00 | |||||||
Klasse: Veterankråke H50-69 | ||||||||||
1 | Torgeir Snilsberg | OK Moss | 43:48 | |||||||
2 | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 47:32 | |||||||
3 | Ole Ingesen | Sarpsborg OL | 47:35 | |||||||
4 | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 50:30 | |||||||
5 | Ivar Maalen | Ås-NMBU Orientering | 50:44 | |||||||
6 | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 54:07 | |||||||
7 | Martin Granly | Lillomarka OL | 56:48 | |||||||
8 | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 56:54 | |||||||
9 | Knut Engen | Raumar Orientering | 57:31 | |||||||
10 | Svein S Jacobsen | Tyrving IL | 1:00:11 | |||||||
11 | Pål Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:09:56 | |||||||
12 | Jan Sveen | Raumar Orientering | 1:35:14 | |||||||
13 | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:48:04 | |||||||
Klasse: Veterankråke D70 | ||||||||||
1 | Inger Lindløv | OK Moss | 1:19:59 | |||||||
Klasse: Veterankråke H70 | ||||||||||
1 | Per Reidulf Holm | OK Moss | 47:38 | |||||||
2 | Kjell Stenstadvold | Tyrving IL | 1:05:46 | |||||||
3 | Knut Lindløv | OK Moss | 1:08:59 | |||||||
4 | Per Oscar Saugestad | OK Moss | 1:28:33 | |||||||
5 | Harald Wibye | OK Moss | 1:48:25 | |||||||
Klasse: Flaksekråke kort | ||||||||||
1 | Johanne Bratland Tjernshaugen | NTNUI | 37:58 | |||||||
2 | Ragnar Maalen-Johansen | 56:02 | ||||||||
3 | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:08:07 | |||||||
4 | Elisabet Breimo | OK Moss | 1:17:49 | |||||||
5 | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:26:59 | |||||||
DSQ | Adine Blakkestad Ingesen | Fredrikstad SK | 21:30 | |||||||
DSQ | Marit-Elin Iden | Team Jeløy | 1:02:42 | |||||||
Klasse: Flaksekråke mellom | ||||||||||
1 | Rikke Blakkestad Ingesen | Fredrikstad SK | 51:48 | |||||||
2 | Kjetil Karlsen | Team Jeløy | 56:30 | |||||||
3 | Ole Johannes Nedrebø | OK Moss | 1:13:56 | |||||||
4 | Jan Løken Johannessen | OK Moss | 1:23:45 | |||||||
5 | Hedda Rytter Tveiten | OK Moss | 1:27:14 | |||||||
6 | Ingrid Bratland Tjernshaugen | OK Moss | 1:30:27 | |||||||
DSQ | Ole Kristian Underud | OK Moss | 1:16:41 | |||||||
Klasse: Flaksekråke lang | ||||||||||
1 | Hallvard Koren | OK Moss | 1:06:12 | |||||||
Klasse: Flaksekråke C | ||||||||||
1 | Trym Breimo | OK Moss | 43:26 | |||||||
2 | Aron Rostveit Elmi | OK Moss | 48:11 | |||||||
3 | Kristin Tjernshaugen | OK Moss | 50:53 | |||||||
4 | Anita Rostveit | OK Moss | 56:34 | |||||||
5 | Solan Løken | OK Moss | 1:15:25 | |||||||
6 | Marianne Løken | OK Moss | 1:15:40 | |||||||
DSQ | Shire Elmi | OK Moss | 47:55 | |||||||
Antall deltagere: 75