Klasse: Løype 1 | ||||||||||||
Klasse: Løype 2 | ||||||||||||||
Klasse: Løype 3 | ||||||||||||||||||
Klasse: Nybegy | ||||||||||
1 | Mira Lundsrud | OK Moss | 25:17 | |||||||
2 | Amelia Aune Bryne | OK Moss | 29:21 | |||||||
Klasse: D-12 | ||||||||||
1 | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 14:22 | |||||||
2 | Tuva Lundsrud | OK Moss | 15:20 | |||||||
3 | Elise Holm Nedrebø | OK Moss | 26:00 | |||||||
4 | Aisha Elmi | OK Moss | 28:30 | |||||||
Klasse: H-12 | ||||||||||
1 | Selmer Løken | OK Moss | 11:58 | |||||||
2 | Trym Breimo | OK Moss | 17:52 | |||||||
3 | Aron Elmi | OK Moss | 20:24 | |||||||
4 | Anders Elmi | OK Moss | 21:14 | |||||||
Klasse: D13-14 | ||||||||||
1 | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 20:34 | |||||||
2 | Erle Wetterhus | OK Moss | 25:14 | |||||||
3 | Erle Elise Wold | OK Moss | 26:16 | |||||||
4 | Viola Vedvik | OK Moss | 29:22 | |||||||
Klasse: H13-14 | ||||||||||
1 | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 19:55 | |||||||
2 | Brage Kristiansen | OK Moss | 23:05 | |||||||
3 | Alvar Vedvik | OK Moss | 24:06 | |||||||
DSQ | Birk Breimo | OK Moss | 17:58 | |||||||
Klasse: D15-16 | ||||||||||
1 | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 17:33 | |||||||
2 | Erika LindLarsen | OK Moss | 17:42 | |||||||
3 | Julie Sophie Wold | OK Moss | 21:07 | |||||||
Klasse: D50-59 | ||||||||||
1 | Hege Jakobsen | OK Moss | 23:55 | |||||||
Klasse: D60-69 | ||||||||||
Klasse: D70 | ||||||||||
1 | Inger Lindløv | OK Moss | 31:57 | |||||||
Klasse: H70 | ||||||||||
1 | PerReidulf Holm | OK Moss | 21:37 | |||||||
2 | Odd Korslund | OK Moss | 26:18 | |||||||
3 | Knut Lindløv | OK Moss | 29:03 | |||||||
4 | Ingar Finstad | OK Moss | 42:42 | |||||||
Klasse: H15-16 | ||||||||||
1 | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 15:13 | |||||||
2 | Sebastian B. Unnerud | OK Moss | 19:00 | |||||||
3 | Christoffer Gzyl | OK Moss | 22:01 | |||||||
Klasse: D17-39 | ||||||||||
1 | Siri Ulvestad | OK Moss | 18:34 | |||||||
2 | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 20:22 | |||||||
3 | Rine Holmsen | OK Moss | 24:07 | |||||||
4 | Ida Elisabeth Finstad | OK Moss | 32:41 | |||||||
5 | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 33:53 | |||||||
Klasse: H17-39 | ||||||||||
1 | Christopher Ladim | OK Moss | 17:23 | |||||||
2 | Donatas Kontautas | OK Moss | 18:25 | |||||||
3 | Adam Kristiansen | OK Moss | 19:22 | |||||||
4 | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 21:44 | |||||||
5 | Martin Malmstrøm | OK Moss | 24:54 | |||||||
6 | Stephen Bryne | Ok Moss | 25:44 | |||||||
7 | Håkon Klubnes | OK Moss | 29:02 | |||||||
DSQ | Jon Pedersen | OK Moss | 16:38 | |||||||
Klasse: D40-49 | ||||||||||
1 | Hanne Wold | OK Moss | 27:03 | |||||||
2 | Kristine Roskifte | OK Moss | 27:35 | |||||||
3 | Marianne Løken | OK Moss | 30:13 | |||||||
4 | Tonje Holm | OK Moss | 31:55 | |||||||
5 | Bente Fosser Lundsrud | OK Moss | 39:16 | |||||||
Klasse: H40-49 | ||||||||||
1 | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 17:27 | |||||||
2 | Vytautas Grasys | OK Moss | 17:40 | |||||||
3 | Øyvind Løken | OK Moss | 17:45 | |||||||
4 | Vegar Kristiansen | OK Moss | 20:05 | |||||||
5 | Egon Lundsrud | OK Moss | 20:30 | |||||||
Klasse: H50-59 | ||||||||||
1 | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 27:19 | |||||||
2 | Even W. Hanssen | OK Moss | 28:42 | |||||||
Klasse: H60-69 | ||||||||||
1 | Stein Klyve | OK Moss | 23:55 | |||||||
2 | Bjørn Willadsen | OK Moss | 26:20 | |||||||
3 | Harald Bauger | OK Moss | 28:10 | |||||||
Antall deltagere: 58