Resultater pr. klasse 10.05.2018
N-åpen 1.1 km
(Startede: 5, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Nedrebø Elise Holm 18.38
2. Fredrik Jakobsen 12.30
3. Solan Løken 09.54
4. Kristian Rigo 12.41
5. Mio Gressli Schive 22.19 +3.41
H10-12 1.1 km
(Startede: 6, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Anders H. Eisvang 07.46
2. Selmer Løken 08.10 +24
3. Birk Breimo 10.46 +3.00
4. Brage Kristiansen 10.57 +3.11
5. Anders Elmi 14.03 +6.17
6. Trym Breimo 15.31 +7.45
H13C 1.1 km
(Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Kristian Ystgard Oswald 10.19
H13-16 2.4 km
(Startede: 4, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Christopher Ladim 11.55
2. Sondre Ladim 14.13 +2.18
3. Adam Kristiansen 15.41 +3.46
4. Sebastian B. Unnerud 28.11 +16.16
H17 2.4 km
(Startede: 5, Brutt: 0, Diskvalifisert: 1)
1. Göran Winblad 10.39
2. Jon Pedersen 11.38 +59
3. Erik Jakobsen 13.03 +2.24
4. Donatas Kontautas 14.30 +3.51
Disk Henrik Klyve Diskvalifisert
H40 2.4 km
(Startede: 3, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Øyvind Løken 12.43
2. Øystein Olsen 12.51 +8
3. Vegar Kristiansen 15.17 +2.34
H50 2.4 km
(Startede: 2, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Kjetil Karlsen 14.59
2. Even W. Hanssen 19.13 +4.14
H60 2.4 km
(Startede: 4, Brutt: 0, Diskvalifisert: 1)
1. Øystein Kildal 15.50
2. Bjørn Arnfinn Paulsen 18.43 +2.53
3. Harald Bauger 18.45 +2.55
Disk Stein Klyve Diskvalifisert
H70 2.4 km
(Startede: 3, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Knut Lindløv 23.17
2. Per Oscar Saugestad 24.48 +1.31
3. Odd Korslund 24.51 +1.34
H80 2.4 km
(Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Stein Koren 30.42
D10-12 1.1 km
(Startede: 5, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Emma Aune Jakobsen 09.20
2. Erle Wold 10.17 +57
3. Caroline Jakobsen 12.16 +2.56
4. Olina Asvik 14.18 +4.58
5. Sofie Holm Nedrebø 14.20 +5.00
D13-16 2.4 km
(Startede: 2, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Julie Wold 18.14
2. Frida Hovgaard Eisvang 18.42 +28
D17 2.4 km
(Startede: 5, Brutt: 0, Diskvalifisert: 1)
1. Aurora Gjølsjø 13.21
2. Kathrine Klyve 19.58 +6.37
3. Selma Kristiansen 20.02 +6.41
4. Elisabeth Jakobsen 28.15 +14.54
Disk Kristine Roskifte Diskvalifisert
D40 2.4 km
(Startede: 3, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Ellen Ladim 20.50
2. Hanne Wold 21.19 +29
3. Marianne Løken 24.23 +3.33
D50 2.4 km
(Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Ida Dirdal 19.08
D60 2.4 km
(Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Reidun Bråthen 24.50
D70 2.4 km
(Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)
1. Inger Lindløv 24.03